הכל על סרטים לצפייה ישירה

סרטים חינם ~ צפייה ישירה

הכי טובים שיש – סרטים לצפייה ישירה

מה הכי כיף לעשות אחרי יום עבודה קשה ומעייף? מה התרופה שלכם? מרבית האנשים היו הולכים לבר, להופעה, למחזה אולי. חלקם יעדיפו תנומה קצרה או קריאת ספר. אחרי שעות מול המחשב, כשהעיניים כבר כואבות, אני אוהבת להתכרבל על הספה עם הכלב, בקיץ להדליק מזגן ובחורף להתכסות בשמיכת הפוך, עם גלידה או חטיף, ולצפות בסרטים מומלצים.

אני אוהבת סרטים שמרגשים אותי, שמצחיקים או גורמים לבכות והעיקר, לשכוח מהמציאות היומיומית. אז המצאתי לעצמי משימה: לחבר רשימה של סרטים שגורמים להרגיש טוב, בין אם לבנים או לבנות, סרטים שיהוו השראה, מנוחה, קתרזיס או סתם צחוק בריא בשבת בצהריים.כמובן שאבדוק קודם אם אותם סרטים נמצאים באתרים של צפיה ישירה, כדי לקל עליכם את החיפוש ולא לצאת מהבית לקולנוע. ברשימה שלי יכללו הסרטים לצפייה ישירה הבאים:

הכי טוב שיש, 1997, ג'יימס ל. ברוקס. ג'ק ניקולסון והלן האנט בסרט רגיש ואנושי על אדם הסובל מאובססיה ומתאהב במלצרית החד-הורית בביתה קפה שלו בשכונה. לאוהבי הכלבים: בסרט מככב כלבלב הורס, שגונב את ההצגה.

הכי טוב שיש - סרטים לצפייה ישירה

הכי טוב שיש – סרטים לצפייה ישירה

חומות של תקווה, 1994, פרנק דראבונט. טים רובינס ומורגן פרימן מככבים בסרט על תקווה אנושית. שני אסירים שחולמים על השחרור מהכלא יוצרים חברות אמת בין כותלי המוסד. מבוסס על ספר של הסופר המצליח סטיבן קינג.

שוקולד, 2000, לאסה הלסטרום. אישה בעלת כוחות מיוחדים ובתה הקטנה מתמקמות בכפר צרפתי שמרני ומביאות אהבה ושינוי לתושבי הכפר, באמצעות חנות שוקולד קטנה ומפתיעה. בסרט מככב גם ג'וני דפ בתור צועני – ומה יותר טוב מזה?

פורסט גאמפ, 1994, רוברט זמקיס. טום הנקס בתפקיד בלתי נשכח כגבר אוטיסט, דרכו מועברת ההיסטוריה האמריקאית משנות ה-60 ועד שנות ה-90. לצדו משחקת רובין רייט, בתפקיד אהובתו האבודה. פסקול בלתי נשכח, המעביר בצורה מופלאה את רוח התקופה ומלחמת וייטנאם.

פורסט גאמפ - סרטים לצפיה ישירה

פורסט גאמפ – סרטים לצפיה ישירה

סינמה פרדיסו, 1988, ג'וספה טורנטורה. יוצר סרטים נזכר בילדותו בעיירה איטלקית ובאולם הקולנוע בו למד להתאהב בסרטים. הסרט מחמם הלב והנשמה, דובר איטלקית.

שיר אשיר בגשם, 1952, סטנלי דונן, ג'ין קלי. צוות של שחקנים ויוצרים שמתקשים לקבל את השינוי מסרטים אילמים לסרטים מדברים. בסרט מככבים ג'ין קלי, דבי ריינולדס ובו כמה שקטעי הריקוד המפורסמים בקולנוע, כולל פסקול בלתי נשכח. סרט תמים ומקסים על ימים עברו.

שיר אשיר בגשם - סרטים מומלצים לצפיה ישירה

שיר אשיר בגשם – סרטים מומלצים לצפיה ישירה

מודעות פרסומת
%d בלוגרים אהבו את זה: